Kim jestem?

Cześć! Pozwól, że się przedstawię! Mam na imię Łukasz i jestem grafikiem – freelancerem. Projektowaniem graficznym zajmuję się od ponad 7 lat. Ten czas był etapem stałego rozwoju pasji, którą jest dla mnie grafika i umiejętności. Jako grafik pracowałem zarówno z agencjami reklamowymi, prywatnymi firmami jak i osobami prywatnymi. Elastyczność i umiejętność prowadzenia dialogu oraz chęć pomocy przy doborze najlepszych rozwiązań pozwala mi na stale poszerzanie grona zadowolonych klientów. To nie tylko praca – to też element życia – systematyczny samorozwój oraz stałe śledzenie aktualnych trendów w świecie grafiki pozwalają mi na opracowanie dla Ciebie skutecznego projektu, który bez wątpienia przyciągnie wzrok potencjalnych odbiorców. Zobacz poniżej czym się zajmuję, sprawdź moje portfolio – jeżeli mój styl pracy odpowiada Twoim oczekiwaniom – skontaktuj się ze mną!

Czym się zajmuję?

Branding/Druk

logo, ulotki, wizytówki, vouchery, katalogi, broszury, plakaty, opakowania, etykiety, zaproszenia itp.

WWW

strony internetowe wordpress, grafiki social media, banery internetowe, grafiki do sliderów; na strony www, prowadzenie profili social media etc.

Outdoor

Banery, potykacze, szyldy, grafiki na witryny, projekty reklam na auta, billboardy, tabliczki iformacyjne itd.

Realizacje

Poniżej prezentuję część wykonanych w ostatnim czasie prac. Jeżeli żaden z prezentowanych projektów nie jest tym czego szukasz – nic bardziej mylnego. Każdy projekt powstaje w oparciu o rozmowę z Klientem, uwzględniając jego oczekiwania i posiadane założenia oraz moje doświadczenie i sugestie.

Co zyskasz nawiązując ze mną współpracę?

  • Krótkie terminy realizacji
  • Zawsze nielimitowane korekty
  • Wsparcie w doborze najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań
  • Jestem freelancerem - mogę zaoferować Ci korzystniejsze warunki współpracy w porównaniu z agencjami
  • Nie korzystam z szablonów - projekt, który dla Ciebie stworzę nie jest odgrzewanym kotletem
  • Kompleksowość - projektuje materiały do druku, sieci, opakowania czy elementy reklamy zewnętrznej
  • Stale śledzę aktualne trendy w projektowaniu graficznym - przygotowany dla Ciebie projekt wniesie świeżość i na pewno się wyróżni

Spodobało się? Skontaktuj się ze mną!

Chętnie pomogę w doborze odpowiedniego nośnika, doradzę i przedstawię niezobowiązującą wycenę!

  • lukasz@krasovski.pl
  • 509 204 576
Przewiń do góry